eng

www.ut.ee » Uudised
Print
Eesti XI Ökoloogiakonverents Tartus 8.-9. aprillil 2010

8.-9. aprillil 2010 kl. 11 algab Tartus XI Eesti Ökoloogiakonverents “Elurikkus ja ökosüsteemid”,  mis kuulub ÜRO Rahvusvahelise elurikkuse aasta ürituste sarja. Konverentsi teemad käsitlevad elurikkust ning aine- ja energiavoogusid ökosüsteemides. Temaatilistes sektsioonides on tähelepanu  keskmes ka Läänemere keskkonnaprobleemid ning geograafiliste infosüsteemide rakendamine ökoloogias.

Konverentsi peakorraldajad on TÜ tippkeskus FIBIR, Ökoloogia ja Maateaduste Instituut ja TÜ loodusmuuseum ning Eesti Looduseuurijate Selts, Eesti Maaülikool ning toetajad Keskkonnaministeerium, Norra/EMP projekt "Eesti  elurikkuse andmebaas", Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool. Ökoloogiakonverentse on korraldatud Eesti Ökoloogiakogu algatusel 1978. aastast.

Esinejatele: 15. märtsiks 2010 palume aadressil okokonv@ut.ee saata eestikeelsed ettekannete lühikokkuvõtted (2 lk A4 formaadis normaalse reavahega, kirja suurus Times New Roman 11), mis avaldatakse veebis, kuid mitte trükis. Suulise ettekande jaoks on aega 12 ja küsimuste jaoks 3 minutit. Valitud konverentsi ettekandeid on hiljem kavas avaldada inglse keeles ajakirja Estonian Journal of Ecology erinumbris.

Registreerumine ja lisainfo: http://www.lote.ut.ee/geo/okoloogiakonverents

Korralduslikud küsimused - korraldustoimkonna sekretär: Evelyn Uuemaa, evelyn.uuemaa@ut.ee;  GSM 5227830

Kontakt meedia jaoks: Ivar Puura, Ivar.Puura@gmail.com, GSM 5106858

Konverentsi koduleht:
http://www.lote.ut.ee/geo/okoloogiakonverents
Kompaktsed konverentsikuulutused:
http://fibir.ut.ee/
http://evolutsioonifoorum.blogspot.com

Lugupidamisega, konverentsi korraldustoimkond:
Ülo Mander (esimees), Edgar Karofeld, Raivo Mänd, Tiina Nõges, Tõnu Oja, Ingmar Ott, Ivar Puura, Martin Zobel, Tiit Teder, Evelyn Uuemaa, Tõnu Viik.


Powered by AutomatWeb™ - Culture in Database Muuda dokumenti